Předškolák – Šlingrovi

Milá Kláro,

ráda bych se s Vámi podělila o radost, kterou sdílíme s naší Barborkou po dvou měsících nástupu do školy!

Důvod, proč zrovna s Vámi, je zcela zřejmý! Kdyby mi před půl rokem, než jsme se poprvé setkaly, někdo řekl, že Barborka své první kroky ve škole zvládne s takovou pohodou, nevěřila bych tomu. Naopak nás všichni od nástupu do školy zrazovali, až skoro varovali! Byla jste první, kdo ji nehodil přes palubu s komentářem, že to nezvládne.

A to i přes prvotní velmi složitou komunikaci, díky jejímu handicapu nedostatečnému porozumění řeči a s tím spojenou nepozorností.

Vaší trpělivostí, radami s přípravou a souborem 15-ti lekcí Maxíka jste jí dokázala natolik zaujmout, že se zlepšovala doslova před očima. Dnes Barborka dokáže s přehledem sekundovat svým lépe od přírody vybaveným spolužákům.

Barborka v pohodě komunikuje a zvládá jak čtení, tak ostatní předměty.

Pokud by tomu Barborka rozuměla, že ta teta –paní učitelka, ke které pravidelně jezdila a dostávala od ní hromadu úkolů, je ten, díky komu mohla do školy nastoupit se svými kamarádkami z mateřské školky, určitě by Vám za to poděkovala. A tak to velmi ráda udělám za ni ☺ Díky!

Přejeme hodně dalších úspěchů při práci s dětmi, rozdávejte dál optimismus a podporujte v nich radost z  poznávání nových věcí. 

Všem budoucím klientům držíme palce, přejeme hodně trpělivosti a pevné vůle při práci! Vydržte, nenechte se odradit počátečními nezdary. Stojí to za to. Odměnou Vám bude šťastné dítko chodící rádo do školy.

Barborka s celou Šlingrovic rodinkou