Od předškoláka až na gympl

Moc bychom chtěli touto cestou poděkovat Kláře Benešové. Paní Kláru jsme   náhodně oslovili před více jak 6 ti lety, když jsme začali uvažovat o přípravě staršího syna Matěje na výběrovou základní školu. A nikdy ani na chvilku jsme nelitovali. 

Paní Klára je empatická, vstřícná a trpělivá. Matěj se díky její přípravě na školu dostal a první třídou proplul velmi jednoduše. Proto paní Benešová byla jasnou volbou při přípravě mladšího syna Vítka. Oba kluci jsou velmi rozdílné povahy a bylo krásné sledovat, jak paní Klára během chvilky zjistila, jak upoutat pozornost rozverného a neposedného Víti.

Naposled jsme paní Kláru oslovili před rokem a půl, kdy se starší syn rozhodl zkusit přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Příprava probíhala online formou, kterou syn velmi uvítal. Celé období bylo pro Máťu i nás velmi náročné, dlouhé a ne jednou přišla krize a pochyby, zda gymnázium byla dobrá volba. Nikdy nebyl problém zvednout telefon a vše s paní Klárou probrat, popovídat si a vymyslet další postup a motivaci pro Máťu. Matěj vše nakonec zvládl a na své vysněné gymnázium se dostal. 

Za vše moc děkujeme a budeme se znovu těšit za rok, kdy se na gymnázium bude připravovat mladší syn.

Petra, Máťa a Víťa